Sayfalar

19 Aralık 2011 Pazartesi

Uzun zaman sonra..

Uzun zaman sonra, yazıyorum blog'a! ama aslında uzun zaman sonra oturuyorum bilgisayar basına. Butun gün evde olmama ragmen hayatımıza zınkk diye giren iphone ve ipadler resmen bilgisayar kullanımını azaltıyor, insan zorunlu kalmadıkca bilgisayarı açma ihtiyacı dahi duymuyor.

Evet blog'a hiçbirsey yazmamışım ancak aslında geriye dönüp bakınca bu şüreçde pek de birşey yapmamışım. Ne yazıkki sanki 'londoner' olmam bir güç tarafından sürekli engelleniyor :P Ayda bir mutlaka türkiyeye gitmeme gerekti, henüz 1 aydan fazla zaman geciremedim bu hayat değiştiren şehirde.

Sonrasında Ozan'ın yıllık izin kullanımı sebebiyle uuzzuuun bir tatile cıktık. Ve evet şimdi, uzun bir aradan sonra, tam da Christmas öncesi döndük yuvamıza.Her yer ışıl ışıl, christmas şarkıları tüm mağaza, restoran ve cafelerde, insanlar çılgınlar gibi alışveriş yapıyor, biz ise henüz alabildiğimiz ağacımız, vanilya kokulu mumlarımız ve Winter Wonderland'den kazanılma geyiğimiz ile Christmas'ı değil 1 hafta sonra misafirimiz olacak Baydur Family'i bekliyoruz :)


 Sevgiler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.